Filistin kökenli Amerikalı komedyen Amer Zahr, ABD Başkanı Joe Biden'ı, Filistin'deki soykırıma destek vermekle suçladı ve Biden'ın kampanya ekibinden ve yönetiminden aldığı cevabı "utanç verici" olarak nitelendirdi. Zahr, "Soykırımı başından beri desteklediler." ifadelerini kullandı.

Filistin Kökenli Amerikalı Komedyen Amer Zahr'dan Şok İddialar

ABD'nin İsrail'e verdiği destekle ilgili tartışmalar sürerken, Filistin kökenli Amerikalı komedyen Amer Zahr'dan şok edici açıklamalar geldi. Zahr, ABD Başkanı Joe Biden'ı, Filistin'deki soykırıma destek vermek ve "insanlıktan uzaklaştırma" ortamına katkı sağlamakla suçladı.Amer Zahr'ın Biden Eleştirisi Filistin Soykırımını Destekliyorlar (1)

Biden'ın Filistin Politikası Tartışmalara Yol Açıyor

Zahr, Biden'ın kampanya ekibinden ve yönetiminden aldığı cevabın utanç verici olduğunu belirterek, "Soykırımı başından bu yana desteklediler." ifadelerini kullandı. Bu açıklamalar, Biden'ın Filistin politikasının tartışmalara yol açmasına neden oldu.

Trump'a Verilen 454 Milyon Dolarlık Cezada Büyük İndirim! Trump'a Verilen 454 Milyon Dolarlık Cezada Büyük İndirim!

Filistinli Komedyenin Eleştirilerine Biden'dan Cevap Yok

Filistin kökenli Amerikalı komedyen Amer Zahr'ın, ABD Başkanı Joe Biden'a yönelik sert eleştirilerine Biden'dan henüz bir cevap gelmedi. Zahr, Biden'ın Filistin politikasını sert bir dille eleştirirken, "Biden, çok sayıda Filistinlinin ölmesine neden olan insanlıktan çıkarma ortamına katkı sağladı." dedi.

Zahr: Biden'ın Politikaları Utanç Verici

Zahr, Michigan eyaletinde yapılan ön seçimlerde, Demokratların "kararsız" seçeneği için oy vermeye çağrıldığı "Listen to Michigan" kampanyasının "haklı öfkeyi" oya dönüştürdüğünü ifade etti. Biden'ın politikalarını "utanç verici" olarak nitelendiren Zahr, insanlardan, Biden haricinde herhangi birine oy vermelerini istediklerini söyledi.

Amer Zahr'ın Biden'a yönelik sert eleştirileri, ABD'de Filistin politikalarının yeniden gözden geçirilmesi gerektiği yönünde sesleri yükseltiyor. Zahr'ın açıklamaları, Biden yönetimini Filistin politikasını gözden geçirmeye çağırıyor.