Aldatmak dizisi, ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören bir yapım olmuştur. Dizideki karakterler arasında özellikle Yeşim karakteri, Asena Girişken'in başarılı performansıyla dikkat çekmektedir. Peki, Asena Girişken kimdir ve Yeşim karakterini hangi dizilerde oynamıştır?

Asena Girişken Kimdir?

Asena Girişken, 12 Ocak 1998 tarihinde Hatay'da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine Craft Oyunculuk Atölyesi'nde aldığı eğitimlerle başlamıştır. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Girişken, Üç Kuruş dizisinde Perihan karakterini canlandırmıştır. Ancak gerçek çıkışını Aldatmak dizisindeki Yeşim Denizeren rolüyle yapmıştır.

Gonca Vuslateri'nin Eşi Doğuma Yetişemedi! Gonca Vuslateri'nin Eşi Doğuma Yetişemedi!

Asena Girişken, 1.70 boyunda ve 53 kilogram ağırlığındadır. Oğlak burcu olan Girişken'in Instagram hesabı 'asenagirisken' adıyla bilinmektedir. Oyunculuğuyla dikkat çeken Asena Girişken, gelecekte de başarılı projelere imza atacağına şüphe yoktur.Asena Girişken (1)

Yeşim Karakteri ve Asena Girişken

Yeşim karakteri, Aldatmak dizisinde Asena Girişken tarafından başarıyla canlandırılmaktadır. Antalyalı bir kadın olan Yeşim, küçük bir kasabada büyümüş, liseden terk bir karakterdir. Domestik ve sıcak bir kişiliği olan Yeşim, hayatını yalanlarla örülü olduğundan habersiz sürdürmektedir. Öykü adında beş yaşında bir kızı olan Yeşim'in, mutlu ve düzenli bir hayatı vardır.

Aldatmak dizisi, Yeşim karakteri üzerinden toplumsal konulara da değinerek izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Asena Girişken'in başarılı performansı, karakterin derinlik kazanmasına ve izleyiciyle bağ kurmasına yardımcı olmuştur.

Asena Girişken'in Yeşim karakteriyle Aldatmak dizisindeki performansı, oyunculuğunun kalitesini ortaya koymuştur. Bu başarılı performansının yanı sıra, Asena Girişken'in diğer projelerde de başarılı olacağına olan inanç tamdır. Yeşim karakteri ve Asena Girişken'in oyunculuğu, izleyiciler tarafından takdirle karşılanmış ve dizinin popülaritesine katkı sağlamıştır.