AK Parti Antalya Gündoğmuş Belediye Başkan adayı Ali Gülen'in hayatı merak ediliyor. Ak Parti 31 Mart seçimleri öncesinde seçim kongresi gerçekleştirmiş ve adaylarını açıklamıştı. Antalya Gündoğmuş Belediye Başkan adayı ise Ali Gülen oldu. Peki, Ali Gülen kimdir? AK Parti Antalya Gündoğmuş Belediye Başkan adayı Ali Gülen kaç yaşında, nereli?

Ali Gülen, 1957 yılında Antalya'nın Gündoğmuş İlçesinde doğdu. Siyasete köy muhtarı olarak adım atan Gülen, 1989 yılında köy muhtarı seçildi. Daha sonra iki dönem boyunca bu görevi başarıyla sürdürdü. Doğruyol Partisi'nden bir dönem belediye başkanlığı yapmış ve üç dönem boyunca da AK Parti ilçe başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Halen Gündoğmuş Belediyesi'nde başkan yardımcılığı görevine devam etmektedir.

Nerede oy kullanacağınızı, seçim dönemlerinde sandık seçmen listeleri kesinleştikten sonra e-Devlet kapısı üzerinden, "Nerede Oy Kullanacağım" bölümünden, YSK mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Antalya'da Sel Alarmı! Antalya'da Sel Alarmı!

Ali Gülen, AK Parti'nin Antalya Gündoğmuş Belediye Başkan adayı olarak belirlendi. 1957 doğumlu Gülen, siyasete köy muhtarı olarak başladı ve daha sonra Doğruyol Partisi'nden bir dönem belediye başkanlığı yaptı. Üç dönem boyunca da AK Parti ilçe başkan yardımcılığı görevini üstlenen Gülen, halen Gündoğmuş Belediyesi'nde başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Gülen'in adaylığı, 31 Mart seçimleri öncesinde AK Parti tarafından açıklandı. Seçim dönemlerinde oy kullanacakların nerede oy kullanacaklarını öğrenmeleri için sandık seçmen listelerinin kesinleşmesi gerekmektedir. Bu bilgiye e-Devlet kapısı üzerinden, www.ysk.gov.tr adresinden veya YSK mobil uygulamasından ulaşılabilir. Ali Gülen'in hayatı ve siyasi kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için detaylı bilgiler mevcuttur.