Kamu bankaları, emekli promosyonları konusunda rekabeti sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına göre, kamu bankaları emekli promosyonlarında artışa gidecekler. Bu gelişmeler, özellikle Ziraat Bankası'nın emekli promosyonu miktarını merak eden emekliler tarafından yakından takip ediliyor.

KAMU BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Emekli promosyonları ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, kamu bankalarının pazartesi günü itibarıyla promosyon güncelleme başvurularını almaya başlayacağını duyurdu. Promosyon ödemeleri ise 28 Mart itibarıyla hesaplara yatırılacak.Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Yükseldi Emeklilere Yeni Promosyon Rakamları

EMEKLİ PROMOSYONLARI NE ZAMAN GEÇERLİ OLACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına göre, banka protokolleri yürürlüğe girdikten sonra emekliler maaşlarını aldıkları yerden bu ödemeleri alabilecekler. Yeni banka promosyon rakamlarının emeklilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Safranın Değeri: Kilogramı 600 Bin TL Olan Baharat! Safran Sahtekarlığına Dikkat! Gerçek Safran Nasıl Anlaşılır? Safranın Değeri: Kilogramı 600 Bin TL Olan Baharat! Safran Sahtekarlığına Dikkat! Gerçek Safran Nasıl Anlaşılır?

EMEKLİ BANKA PROMOSYONLARI NE KADAR OLACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına göre, kamu bankaları bu yılki promosyon ödemelerini 8 bin ile 12 bin lira arasında belirledi. Diğer bankaların da bu rakamların altında kalmayacağına inanılıyor.

EMEKLİ BANKA PROMOSYONU BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Emekli banka promosyonu başvuruları ilgili bankanın şubelerinden, internet bankacılığından, mobil uygulaması üzerinden, ATM’lerden ve SMS yöntemiyle yapılabilmektedir. Promosyon ödemelerinden yararlanabilmek için maaş ödemelerinin 3 yıl boyunca ilgili bankadan alınacağına dair taahhüt verilmesi gerekmektedir.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYONU NE KADARDI?

Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaş ödemelerini alan müşterilere yapılan promosyonlar şu şekildedir:

  • 3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,
  • 3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,
  • 7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,
  • 10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL.