Canlı Maç İzleme Sitelerinde Hangi Spor Liglerini Bulabilirsiniz? Canlı Maç İzleme Sitelerinde Hangi Spor Liglerini Bulabilirsiniz?

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, son maçlarda yaşanan penaltı kararlarına ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Uçar, "Geçen hafta penaltımız oluyor, VAR vermiyor. Bu hafta penaltı veriliyor, VAR iptal ediyor. Ne oldu da iptal etti anlamadık. Biz de artık VAR kayıtlarını dinlemek istiyoruz. Yıllardır niye herkes Beşiktaş'a karşı? Biz hakemden gol yiyen bir takımız. Aynı şey devam ediyor. Yeter artık yeter! VAR'da kim var; Serkan Tokat. Metin Tokat'ı hatırlar mısınız? Bunlar üç nesil hakem. Dedelerinden büyüklerimiz, babalarından biz... Hâlâ da çekiyoruz ya! Bundan sonra hakem istatistiklerini paylaşacağız. Buradan yürüyeceğiz dostlar. Sakın bize avantaj sağlamasınlar. Beşiktaş'ın hakeme ihtiyacı yok" şeklinde konuştu.Yeter Artık! Beşiktaş'ın Hakem İsyanı

Hakkımızı Yiyorlar: Fernando Santos'tan Hakem İsyanı

Beşiktaş'ta teknik direktör Fernando Santos da hakem kararlarına isyan ederek, "Geçen hafta Milot'un pozisyonu penaltıydı verilmedi, bu maçta Salih topu kontrol ediyor, rakip ona çıkıyor net penaltı. İki haftadır üst üste hakkımız yeniyor" ifadelerini kullandı. Portekizli çalıştırıcı, maçın başında zorlandıklarını ancak ikinci yarıda toparlandıklarını belirtti. Santos, "Maça çok kötü başladık. Sonrasında bir şekilde oyuna ortak olduk. Ama öyle bir gol yedik ki, adeta 'Rakibe alın, atın' dedik. İkinci yarıda toparlandık, pozisyonlar bulduk ama atamadık. Tabii ki Sivasspor'un hakkını yemeyelim. Çok iyi savunma yaptılar. Bizim hatalarımızı değerlendirdiler ve kazandılar. Transfer konusunda Samet Aybaba'ya güveniyorum. İllaki bir şeyler olacaktır" şeklinde devam etti.

Beşiktaş'ın Hakem İstatistikleri: Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Beşiktaş yönetimi, hakem kararlarına karşı yaşadığı mağduriyeti dile getirirken, bu isyanın arkasında somut veriler de bulunuyor. Beşiktaş'ın son dönemde hakem kararlarına karşı aldığı puan kayıpları, takımın hak etmediği bir sıralamada yer almasına neden oluyor. Feyyaz Uçar'ın bahsettiği gibi, VAR kararlarının sürekli takım lehine olmaması, camiada derin bir rahatsızlık yaratmış durumda.

Hakem İstatistikleri Açıklanacak: Beşiktaş Kararlı

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar'ın açıklamalarından anlaşılacağı üzere, Beşiktaş yönetimi artık sessiz kalmayacak. Hakem istatistiklerini paylaşma kararı, takımın yaşadığı mağduriyeti somut bir şekilde ortaya koymayı hedefliyor. Geçmişteki hakem kararlarının incelenerek kamuoyuyla paylaşılacak olan veriler, Beşiktaş'ın yaşadığı haksızlıkları gözler önüne serecek.Yeter Artık! Beşiktaş'ın Hakem İsyanı (2)

Fernando Santos'un Güveni ve Transfer Umutları

Teknik direktör Fernando Santos, mağlubiyetin ardından geleceğe dair umutlarını da paylaştı. Santos, "Transfer konusunda Samet Aybaba'ya güveniyorum. İllaki bir şeyler olacaktır" diyerek takımın güçlenmesi için umutlu konuştu. Beşiktaş taraftarları, yönetimin transfer dönemindeki hamlelerini heyecanla beklerken, takımın geleceği hakkında olumlu beklentilerini dile getiriyor.

Camia, artık sadece saha içinde değil, hakem kararlarındaki adil olmayışın da farkında. Beşiktaş'ın hakem istatistiklerini paylaşma kararı, futbolseverlerin dikkatini çekiyor ve merakla beklenen bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.