Kan Çiçekleri 204. Bölüm Özeti: Her yerde Dilan’ın annesi Esra Yılmaz’ı arayan Baran ve Dilan, kadının geçmişte Sabiha’nın hastanesinde çalıştığını öğrenirler. Esra Yılmaz hakkında bilgi almak ümidiyle yanına gittiklerinde ise Sabiha büyük bir şok yaşar. Bunca zamandır, kızının da kendisini aradığını öğrenmiştir artık. Peki şimdi ne yapacaktır? Sabiha, korkularıyla yüzleşip, Dilan’a annesi olduğunu söyleyebilecek midir? Artık Dilan’ın geçmişiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkması an meselesidir.

Fırat’ın Derya’dan kalan hisseleri alması aile tarafından pek de hoş karşılanmamıştır. Özellikle Cihan ve Baran’dan büyük bir tepki gören Fırat, Kudret’le konuşur. Onların konuştuğunu gören Hasan, bu yakınlıktan rahatsızdır. Kirli işlerinde maşa olarak kullandığı Fırat’ı, kimseye kaptırmak niyetinde değildir.

Demir ailesi, yaşanan son olaylardan sonra maddi olarak da sıkıntıdadır. Doğacak bebeklerinin geleceği için bir iş kurmak isteyen Cevdet, nihayet, Harun’la birlikte uygun bir dükkan bulur. Karısı Cevriye’yle birlikte açacakları yeni lokanta üzerine hayaller kurarken, dükkan hakkında yaşanan gelişme Cevdet için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır.

Harun, Cevdet’le nasıl bir iş kurabileceklerine dair hummalı bir çalışma yürütmüştür. Acaba nasıl bir işe girişeceklerdir?