Milyonlarca kullanıcısı bulunan GSM şirketlerinden Turkcell'in 30. yıl hediye uygulaması başladı. Türkiye'nin önde gelen mobil operatörlerinden Turkcell, 30. yılını kutlamak için 30. yıl hediye uygulamasına start verdi. Abonelerine unutulmaz hediye sunan Turkcell kampanyası başladı. Peki, Turkcell 30 yıl hediye nasıl alınır? İşte yanıtı...Turkcell 30 Yıl Hediyesi İnternet, Dakika Ve Sms Hakları İkiye Katlanıyor! (1)

Feyza Civelek'in Uyuşturucu İtirafı: 'Biraz da Alkollüydüm Feyza Civelek'in Uyuşturucu İtirafı: 'Biraz da Alkollüydüm

Turkcell 30 Yıl Hediye Nasıl Alınır?

Turkcell 30. yıl hediye kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun kısa mesaj ekranına gelin. "30YIL" yazıp 2222'ye SMS gönderen abonelerin mevcut paketlerindeki hakları ikiye katlanacak. Turkcell 30. yıl kampanyası ile internet, dakika ve SMS haklarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Tüm Turkcell abonelerine açık olan 30 yıl 2222 kampanyası 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Turkcell İkiye Katla Kampanyası

Turkcell 30. yıl ikiye katla kampanyasından yararlanmak için SMS attıktan sonra paketinizin otomatik olarak ikiye katlanmasını bekleyebilirsiniz. 30YIL yazıp 2222'ye gönderen Turkcell abonelerine, "Turkcell den 30. Yıl Kampanyası Kampanya kapsamında bir ay geçerli olacak şekilde yurt içi her yöne 2000 DK, 1000 SMS, 25 GB hediyeleriniz hattınıza tanımlanmıştır.Turkcell 30 Yıl Hediyesi İnternet, Dakika Ve Sms Hakları İkiye Katlanıyor!

Eğer siz de Turkcell'in 30. yıl hediye kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan "30YIL" yazıp 2222'ye SMS göndererek, Turkcell'in size özel sunduğu kampanya avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell 30. Yıl Hediyesi ile Kazançlı Çıkın

Turkcell'in 30. yıl hediye kampanyası ile kazançlı çıkmak için vakit kaybetmeyin. Turkcell'in size sunduğu bu özel fırsatları kaçırmamak için hemen "30YIL" yazıp 2222'ye SMS gönderin ve Turkcell'in size sunduğu fırsatlardan faydalanın. Turkcell ile iletişimin keyfini çıkarın.
Turkcell'in 30. yılını kutladığı bu özel dönemde, Turkcell abonelerine yönelik bir hediye kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında, Turkcell aboneleri, "30YIL" yazıp 2222'ye SMS göndererek, mevcut paketlerindeki haklarını ikiye katlayabilirler. Bu sayede, internet, dakika ve SMS haklarından iki kat daha fazla faydalanma şansı elde ederler.

Kampanyaya katılan aboneler, bir ay boyunca yurt içi her yöne 2000 dakika, 1000 SMS ve 25 GB internet hediyesi kazanmaktadır. Bu hediye paketi, abonelerin Turkcell hizmetlerinden daha fazla yararlanmalarını sağlamaktadır.

Turkcell'in bu özel kampanyası, abonelerine sağladığı değerli avantajlarla dikkat çekmektedir. Turkcell aboneleri, bu kampanyadan faydalanarak, iletişim ihtiyaçlarını daha ekonomik ve verimli bir şekilde karşılayabilirler.

Turkcell, abonelerine sunduğu bu özel kampanya ile 30. yılını kutlarken, aynı zamanda onlara teşekkür etme fırsatı da bulmuştur. Bu kampanya, Turkcell'in aboneleriyle olan bağını güçlendirmeye ve onlara değerli bir deneyim yaşatmaya yönelik bir adımdır.

Turkcell aboneleri, Turkcell'in 30. yıl hediye kampanyasından faydalanmak için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar kampanyaya katılabilirler. Bu süre içinde, "30YIL" yazıp 2222'ye SMS göndererek, Turkcell'in sunduğu avantajlı hediye paketinden yararlanabilirler.

Turkcell'in 30. yıl hediye kampanyası, abonelerine sunduğu değerli avantajlarla dikkat çekiyor. Bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kampanyaya katılmak için Turkcell'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.