Antalya'da düzenlenen Diplomasi Forumu'nda, 147 ülkeden 19 devlet başkanı ve 73 bakanın yer aldığı biliniyor. Forum kapsamında, yerli ve milli otomobilimiz TOGG da sergilenirken, standı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, aracın direksiyonuna geçti.

TOGG'a Büyük İlgi

Antalya'da bu yıl gerçekleştirilen Diplomasi Forumu, 147 ülkeden 19 devlet başkanı, 73 bakan ve 57 uluslararası temsilcinin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG da forumda sergilendi. NEST Kongre ve Fuar Merkezi'nde açılan stant, ziyaretçilerin TOGG'u yakından incelemesine olanak sağladı.Togg Direksiyonunda Hakan Fidan Adf 2024'Te Büyük İlgi! (1)

Hakan Fidan Direksiyon Başına Geçti

Antalya Diplomasi Forumu'nun ikinci gününde, forumun ev sahibi olan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NEST Kongre ve Fuar Merkezi'ndeki stantları ziyaret etti. Bakan Fidan, Türkiye ve yurtdışından gelen katılımcılarla bir araya gelerek fotoğraf çektirdi.

İçişleri Bakanı: Bayram Tatilinde 19 Kişi Hayatını Kaybetti İçişleri Bakanı: Bayram Tatilinde 19 Kişi Hayatını Kaybetti

TOGG Standı Ziyareti

ADF 2024'te düzenlenen etkinlikte Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG da sergileniyor. Bakan Fidan, TOGG CEO'su Gürcan Karakaş ile birlikte aracın bulunduğu standı ziyaret etti. Fidan ve Karakaş, aracın direksiyonunda bir süre sohbet ettikten sonra ekiple birlikte fotoğraf çektirdi.