Samsung Galaxy Week başladı. 29 Nisan'a kadar kampanya kapsamında Galaxy telefonlarla birlikte kulaklık ve akıllı saat satın alımlarında indirimler yapılıyor.

Samsung’da Galaxy modelleri için yeni kampanya başladı. “Galaxy Week” kampanyası ile Samsung telefon satın alanlara Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch6 modellerinde indirim yapılıyor.Samsung Galaxy Week (1)

Samsung’un online mağazasından Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip5 veya Galaxy Z Fold5 modellerini satın alan kullanıcılar Galaxy Buds2 Pro’yu 999 TL’ye, Galaxy Watch6 40 mm ve 44 mm versiyonunu 1.999 TL’ye satın alabiliyor.

Sınırları Zorlayan Teknoloji: Ücretsiz Sanal Sunucularla Büyüme Sınırları Zorlayan Teknoloji: Ücretsiz Sanal Sunucularla Büyüme

Galaxy Week indirimleri 29 Nisan'a kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak için Samsung'un online mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya, Samsung’un yeni One UI 6.1 güncellemesi ile Galaxy AI özelliğine sonradan kavuşan telefonlar için geçerli. Bu güncellemeyle birlikte gelen “Circle to Search” özelliği sayesinde ekranınızdaki herhangi nesneyi veya yazıyı yapay zeka ile Google’da aratabilirsiniz. "Not Asistanı" ile not alma işlevlerini geliştiriyor, "Yaratıcı Düzenleme" ve "Düzenleme Önerisi" ile fotoğraflara yapay zeka ile düzenlemeler yapılabiliyor. "Sözlü Çevirmen" ve "Live Translate" özellikler ise anında çeviri yapmayı sağlıyor.

Samsung, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir kampanyayla karşımızda: Samsung Galaxy Week! 29 Nisan'a kadar devam edecek olan bu kampanya, Galaxy telefon alımlarında kaçırılmayacak indirimler sunuyor. Kampanya kapsamında, belirli modellerde telefon alımı yapan kullanıcılara Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch6'da büyük indirimler yapılıyor.

Samsung'un online mağazasından Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip5 veya Galaxy Z Fold5 modellerini satın alanlar, Galaxy Buds2 Pro'yu 999 TL'ye, Galaxy Watch6 40 mm ve 44 mm versiyonlarını ise 1.999 TL'ye satın alabiliyorlar.Samsung Galaxy Week (2)

Galaxy Week kampanyası, Samsung'un yeni One UI 6.1 güncellemesi ile Galaxy AI özelliğine sonradan kavuşan telefonlar için geçerli. Bu güncelleme, telefon kullanıcılarına bir dizi yeni özellik sunuyor. Örneğin, "Circle to Search" özelliği sayesinde ekranınızdaki herhangi bir nesneyi veya yazıyı yapay zeka ile Google'da aratabilirsiniz. Ayrıca, "Not Asistanı" ile not alma işlevlerinizi geliştirebilir, "Yaratıcı Düzenleme" ve "Düzenleme Önerisi" ile fotoğraflarınıza yapay zeka ile düzenlemeler yapabilirsiniz. "Sözlü Çevirmen" ve "Live Translate" özellikleri ise anında çeviri yapmanıza olanak sağlıyor.

Eğer Samsung telefon almayı düşünüyorsanız, Galaxy Week kampanyası tam da sizin için! Ancak unutmayın, kampanya 29 Nisan'a kadar geçerli, bu yüzden acele etmenizde fayda var. Samsung'un online mağazasından alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.