İş insanı ve Fenerbahçe Divan Kurulu Üyesi Sadettin Saran, Fenerbahçe'ye başkan adayı olup olmayacağına ilişkin açıklamalarda bulunurken mevcut başkan Ali Koç ile ilgili de görüşünü paylaştı.

Gıda Endüstrisinde Yeşil Devrim: Sürdürülebilir Tarımın Önemi ve Uygulamaları Gıda Endüstrisinde Yeşil Devrim: Sürdürülebilir Tarımın Önemi ve Uygulamaları

Sadettin Saran'dan Kesin Karar: Adayım

İş insanı ve Fenerbahçe Divan Kurulu Üyesi Sadettin Saran, katıldığı bir panelde önemli açıklamalar yaptı. Saran, Fenerbahçe'deki başkanlık seçimine ilişkin verdiği kararını konuk olduğu panelde net bir şekilde dile getirdi.

Katıldığı panelde açıklamalarda bulunan Saran, "Ali Bey de bunu Divan Kurulu toplantısında çok güzel ifade etti. Çalışma arkadaşlarıma da seçim kelimesini yasakladım. Ali Bey aday değilse kim olursa olsun hiç fark etmez adayım" ifadelerini kullandı.

Ali Koç'un Açıklamaları

Ali Koç, Sadettin Saran'ın başkan adaylığına ilişkin verdiği karar hakkında şu açıklamalarda bulunmuştu:

"Sayın Sadettin Saran benim bir dönem daha devam etmem gerektiğini, bu konuda kendisinin aday olmak istemediğini, doğru olanın benim devam etmem olduğunu, ben de kendisine kesinlikle devam etmeyi düşünmediğimi, asla asla dememeyi öğrendiğimi ama kesinlikle devam etmeyi düşünmediğimi, o yüzden aday olarak çıkmasının iyi olacağını kendisine söyledim."

Sadettin Saran'ın Fenerbahçe başkan adaylığıyla ilgili kesin kararını duyurduğu açıklama, kulüp içinde ve dışında büyük yankı uyandırmıştır. Saran'ın adaylığı, Fenerbahçe başkanlık seçimlerine yeni bir dinamizm getireceğe benziyor. Bu süreçte, adayların ve taraftarların yakından takip ettiği gelişmelerin olması bekleniyor.