Erzurum'daki Palandöken Kayak Merkezi, Ramazan Bayramı tatilini karda geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Kar kalınlığının 1 metre 59 santime ulaştığı merkezde, turistler 9 günlük bayram tatilini kayak yaparak değerlendirebilecekler.Palandöken Kayak Merkezi'nde Bayramda Kayak Keyfi

Erzurum'un Palandöken Kayak Merkezi'nden gelen güzel haberle, kar tatili için mükemmel bir fırsat doğuyor! Kar kalınlığının 1 metre 59 santime ulaştığı bu muhteşem merkezde, Ramazan Bayramı'nda 9 günlük tatilinizi eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Kayak yapmayı sevenler için harika bir seçenek olan Palandöken'de, pistler halen çok iyi durumda. Bu bayram, Avusturya yerine Erzurum'da kamp yapmak isteyenler için de özel fırsatlar bulunuyor. Hem doğa ilePalandöken Kayak Merkezi'nde Bayramda Kayak Keyfi (1) baş başa olmak hem de keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için Palandöken Kayak Merkezi kaçırılmayacak bir destinasyon!

Erzurum'da Kar Keyfi

Ejder3200 AŞ Genel Müdürü Selim Bağrıyanık, Palandöken'deki kayak merkezinin 3200 rakımdan sıfır lokasyonuna kadar kayılabilir durumda olduğunu belirtiyor. Bahar aylarına rağmen hala devam eden kayak mevsimi, Palandöken'i özel kılıyor. Bağrıyanık, "Artık bayramda da kayak yapılabildiğini Palandöken, bir şekilde ispat etmiş olacak." diyor. Otellerin bayram için kayak misafiri rezervasyonları aldığını ve almaya devam ettiğini de ekliyor.

Hedonik Açlık Nedir? Uzmanlardan Beslenme Alışkanlıklarımızı Değiştirecek Öneriler! Hedonik Açlık Nedir? Uzmanlardan Beslenme Alışkanlıklarımızı Değiştirecek Öneriler!

Palandöken'de Devam Eden Sezon

Palandöken Kayak Merkezi'ndeki bir otelin genel müdürü Bora Kanber, pistlerde hala çok iyi kar olduğunu vurguluyor. Kanber, "Otel olarak kampanya da yaptık. Şu an birkaç kayak kulübünün rezervasyonu var. Avusturya'ya gitmek yerine Erzurum'da kamp yapmak isteyen kulüpler var." diye konuşuyor.Palandöken Kayak Merkezi'nde Bayramda Kayak Keyfi (2)

Kar Tatilinin Keyfi

Fatih Alınay, akrabalarının kayak yapmak için Erzurum'a geleceğini belirtiyor. "Millet Antalya’da denize girerken biz de burada kayak yapıyoruz, bu da Allah'ın bize verdiği bir lütuf." diyor.

Palandöken Kayak Merkezi, bayram tatili için mükemmel bir seçenek sunuyor. Kar kalınlığının 1 metre 59 santime ulaştığı merkezde, kayakseverleri bekleyen harika bir deneyim var. Eğer siz de unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız, Palandöken'e gitmeyi düşünebilirsiniz. Hem doğanın güzelliklerini keşfetmek hem de eğlenceli vakit geçirmek için Palandöken'i tercih edebilirsiniz.