Mayıs ayının ortalarına yaklaşırken, faizsiz kredi arayışında olanlar için önemli bir fırsat sona ermek üzere. 26 Nisan'da başlayan ve 15 Mayıs'ta sona erecek olan Garanti BBVA faizsiz kredi kampanyası, son 2 gün için son şansınızı sunuyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip "Müşteri Olmak İstiyorum" adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA müşterisi olan kişiler 20.000 TL'ye varan faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilir. Kampanyaya katılan kişiler, mobil uygulamadan Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra beş gün içerisinde hayat sigortalı ve yüzde 0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilirler. Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda faizsiz kredi fırsatından yararlanılamayacak.

Araç Kiralama Sigortaları: Doğru Seçimi Nasıl Yaparsınız? Araç Kiralama Sigortaları: Doğru Seçimi Nasıl Yaparsınız?

Kampanya Detayları:

  • Kredi tutarı: 20.000 TL'ye varan
  • Faiz oranı: %0
  • Vade: Belirtilmemiş
  • Hayat sigortası: Zorunlu
  • Başvuru tarihi: 26 Nisan - 15 Mayıs 2024
  • Başvuru kanalı: Garanti BBVA Mobil

Garanti BBVA Güncel Kampanyaları:

Faizsiz kredi kampanyası dışında, Garanti BBVA mayıs ayında da müşterilerine farklı sektörlerde geçerli olacak indirimler ve bonuslar sunmaya devam ediyor. Bankanın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Unutmayın! Bu faizsiz kredi fırsatı sadece 2 gün daha geçerli. Nakit ihtiyacınız varsa, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip hemen başvuru yapmayı ihmal etmeyin!