Kurt Kapanı 2 filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Greg McLean'in üstlendiği bir korku-gerilim filmidir. Filmde, Mick Taylor adındaki psikopat karakterin, 9 yıl önce Wolf Creek dolaylarında gerçekleştirdiği katliamın benzerlerini icra etmeye devam etmesi ve Wolf Creek Ulusal Parkı'nda yarattığı dehşet anlatılıyor.

Filmin başlıca oyuncuları ise John Jarratt, Ryan Corr, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor, ve Sarah Roberts'tır. Kurt Kapanı 2 filminin IMDb puanı ise 10 üzerinden 6.1 olarak belirlenmiştir.

Korku-gerilim türünde olan "Kurt Kapanı 2" filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Greg McLean'in üstlendiği bir yapımdır. Film, Mick Taylor adlı karakterin Wolf Creek dolaylarında gerçekleştirdiği korkunç olayların devamını konu edinmektedir. Taylor, çorak topraklar üzerindeki Wolf Creek Ulusal Parkı'nda kana susamış bir şekilde yaşamını sürdürmekte ve burada yeni katliamlar gerçekleştirmektedir.

Başrollerinde John Jarratt, Ryan Corr, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor ve Sarah Roberts gibi isimlerin yer aldığı film, izleyicilere korku dolu anlar yaşatmayı hedeflemektedir. "Kurt Kapanı 2" IMDb puanı 6.1 olan bir yapımdır.

Greg McLean'in başarılı yönetmenliği ve senaryosuyla dikkat çeken film, korku sevenler için kaçırılmayacak bir seçenek olabilir.

Dünya Haberleri Hangi Siteden Okunmalıdır? Yazar Haber'den Okuyabilirsiniz! Dünya Haberleri Hangi Siteden Okunmalıdır? Yazar Haber'den Okuyabilirsiniz!