Kredi kartıyla düzenli fatura ödeme alışkanlığına sahip olan vatandaşlar için sevindirici bir haber geldi. Elektrik, su, internet, doğalgaz, cep telefonu ve diğer birçok hizmetin faturalarını kredi kartı aracılığıyla ödeyen bireylere, özel bir iade kampanyası duyuruldu. Özellikle, faturaların kredi kartıyla ödenmesinin, ödeme sürecini kolaylaştırması ve ortalama 45 gün ödeme erteleme avantajı sunması, bu yöntemi tercih edenlerin sayısını arttırdı.Kredi Kartı Ile Fatura Ödeyenler İçin Müjdeli Haber 500 Tl İade Fırsatı! (1)

Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri

Halkbank'tan Fatura Ödemelerine Özel Para İadesi Kampanyası

Halkbank, fatura ödemelerini kredi kartıyla gerçekleştiren müşterilerine özel bir kampanya başlattı. 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında, kredi kartları veya vadesiz hesapları üzerinden verilecek yeni otomatik fatura ödeme talimatları için, her bir yeni talimat başına 50 TL olmak üzere, toplamda 500 TL'ye varan ParafPara iadesi yapılacağını duyurdu.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin, 31 Mart 2024 tarihine kadar Paraf Mobil uygulamasından HEMEN KATIL butonunu tıklamaları ya da FATURA yazarak 3404'e SMS göndermeleri ve ardından otomatik fatura talimatı vermeleri gerekiyor. Ödül kazanabilmek için, talimat vermeden önce kampanyaya katılmanız şart. Kampanya, bireysel kredi kartı müşterilerini kapsıyor ve kazanılan ParafParalar, 5 Nisan 2024 tarihinde, talimatın verildiği kart veya hesaba yüklenecek.

500 TL'ye Varan Para İadesi Nasıl Kazanılır?

Kampanya şartlarını yerine getiren müşteriler, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL, toplamda en fazla 500 TL ParafPara kazanma fırsatı bulacaklar. Ancak, mevcut bir fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden vermek kampanya kapsamında geçerli sayılmayacak. Kampanyadan faydalanabilmek için verilen talimatların yeni olması gerekmektedir. Maksimum kazanılacak ödül miktarı 500 TL ile sınırlıdır ve kampanya koşullarını yerine getiren herkes bu fırsattan yararlanabilir.