Mustafa'nın, doktorun "Bu şartlar altında çocuk sahibi olmanız imkansız" uyarısı sonrasında şüpheleri ekranlara taşındı. Kızılcık Şerbeti Mustafa, Abdullah bebeğin babası olup olmadığı konusundaki merak, izleyicileri adeta ekrana kilitlemiş durumda.

Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

 1. Mustafa'nın Şüpheleri

  Geçen hafta cuma günü yayınlanan bölümde, Mustafa'nın doktordan aldığı çocuk sahibi olma imkansızlığı haberi büyük bir şok yaratmıştı. Bu durum, Mustafa'nın bebeğin gerçek babasını sorgulamasına neden oldu.

  23 Nisan Mesajları Resimli 2024: En Güzel Kutlama Sözleri ve Mesajları 23 Nisan Mesajları Resimli 2024: En Güzel Kutlama Sözleri ve Mesajları
 2. Boşanma Davası

  1. bölüm 1. fragmanda Mustafa, Nilay'a boşanma davası açtığı görüldü. Bu durum, izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Mustafa, çocuğunun kendisine ait olmadığını düşünüyor ve bu konuda ciddi adımlar atmaya kararlı görünüyor.
 3. Nilay'ın İtirafı

  İkinci fragmanda Nilay'ın yaptığı itiraf dikkat çekti. Mustafa'ya "Bu ne?" sorusu karşısında Mustafa'nın "Boşanıyorum senden. O bebeğin benden olmadığını biliyorum" yanıtı izleyicileri şaşırttı.

 4. Mustafa'nın Çıkışı

  1. bölüm 2. fragmanında Mustafa, sert bir çıkışla Nilay'a seslendi. "O çocuk benden değil, söyle rahatla Nilay. Sen beni bu evde yerini sağlamlaştırmak için kullandın" ifadeleri, olayın gerilimini artırdı.Kızılcık Şerbeti Mustafa, Abdullah Bebeğin Babası Değil Mi (1)

Kızılcık Şerbeti'nin İlerleyen Bölümlerinde Neler Bekleniyor?

Yeni bölümlerde, Nilay'ın itirafının ardından bebeğin gerçek babasının kim olduğuna dair detaylar netlik kazanacak gibi görünüyor. İzleyiciler, gelişmeleri merakla beklerken, Kızılcık Şerbeti'nin ulaşılması zor sırlarını açığa çıkaracak bölümleri heyecanla bekliyor.