Eğer siz de arayan kişinin fotoğrafını tam ekran görmek istiyorsanız, bu adımları izleyin.

Telefonun Şebekesi Neden Gider? İşte Sorunun Kaynakları ve Çözüm Yolları Telefonun Şebekesi Neden Gider? İşte Sorunun Kaynakları ve Çözüm Yolları

iPhone’unuzda Arayan Resmi Ayarlama

iPhone’unuzu kendi ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Diğer kişileri aradığınızda veya onlara mesaj gönderdiğinizde otomatik olarak görünecek bir fotoğraf ve poster ayarlayabilirsiniz. Telefonla arama yaptığınızda arama posteriniz aradığınız kişinin ekranında görünür.Iphone Arayan Resmi Ayarlama Tam Ekran Fotoğraf Nasıl Eklenir

Adım Adım Arayan Resmi Ayarlama

  1. Kişiler Uygulamasını Açın: iPhone’unuzda Kişiler uygulamasını açın.
  2. Kartım’a Dokunun: En üstte Kartım’a dokunun, sonra Kişi Fotoğrafı ve Posteri’ne dokunun.
  3. Ad ve Soyad Girin: İsteğe bağlı olarak Ad’a dokunun, diğer kişilerin görmesini istediğiniz şekilde adınızı ve soyadınızı girin.
  4. Poster Seçin veya Yaratın: Daha sonra bir poster seçmek veya yeni bir poster yaratmak için Düzenle’ye dokunun.
  5. Fotoğrafı ve Posterinizi Paylaşın: En alta kaydırın, sonra kişi fotoğrafınızı ve posterinizi diğer kişilerle paylaşmaya başlamak için Ad ve Fotoğraf Paylaşma’yı açın.

iPhone’unuzun arayan resmini tam ekran olarak ayarlamak oldukça kolaydır. Yukarıdaki adımları takip ederek, aradığınız kişilerde fotoğrafınızın tam ekran görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, iPhone’unuzun kişiselleştirilmesine ve kullanım deneyiminizin artmasına olanak tanır.