Canlı İzleme Platformları Karşılaştırması: Hangisi En İyi Deneyimi Sunuyor? Canlı İzleme Platformları Karşılaştırması: Hangisi En İyi Deneyimi Sunuyor?

İskele Esnaf ve Zanaatkarlar Birliği Başkanı Serkan Kırmızı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, Ramazan Bayramı'nı kutlayan İEZB, ülkenin içinde bulunduğu zor günlerden geçildiğini belirtti ve gelecekte güzel günlerin olacağına inandığını vurguladı.

Kırmızı, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Umutların hep artacağı, güzel günlerin geleceği nice güzel bayramlara diyen Kırmızı, Ramazan ayı boyunca tutulan oruç ve kurulan iftar sofralarında ailecek yenilen yemeklerin paha biçilmez kıymette olduğunu belirten Kırmızı, mesajında şu ifadelere yer verdi: 'Ramazan ayı boyunca tutulan oruç ve ailecek yapılan iftar sofralarındaki, güzel sohbetlere doyum olmuyor. Hatta sadece aile içerisinde iftar sofraları kurulmakla kalmıyor toplum olarak da dışarıda güzel sohbetler eşliğinde iftarlar yapılmaktadır. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, umutların arttığı, güzel günlerin geleceği, sevdiklerinizle geçireceğiniz nice güzel bayramlar diliyorum.'"

Ayrıca Kırmızı, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kriz ve olumsuz olaylar konusunda da değerlendirmelerde bulundu: "Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz ve ülkede çıkan birçok olumsuz olaylardan toplum olarak bunalmış durumdayız. Gün geçmiyor ki kötü haber duymayalım. Ama her ne olursa olsun toplum olarak zor zamanlarda birlik olup beraberce mücadele edip güzel günler görmüşüzdür. Yine öyle olacak. Güzelim ülkemiz tüm kötü şeylerden arınıp güzel günler görecektir."