Yeniden satışa sunulan bu kulaklıklar, yeni C-köprüsü tasarımı, endüstrinin ilk açık kulak ses teknolojisi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Kulaklık Tasarımında Yenilikçi Yaklaşım

Huawei FreeClip kulaklıklar, ses tutkunları için tasarlanmış olmasına rağmen kulaktan kaymaya ve düşmeye yatkın olabilen kulak içi kulaklıkların aksine, açık kulak kulaklığı tasarımıyla bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bu tasarım, kullanıcıların uzun süre rahatça kullanabilmesini sağlıyor.Huawei'nin Popüler Kulaklığı Freeclip (1)

Myria Token'un Arkasındaki Teknoloji: Blockchain ve Akıllı Sözleşmelerin Gücü Myria Token'un Arkasındaki Teknoloji: Blockchain ve Akıllı Sözleşmelerin Gücü

Konfor ve Uyumluluk

Kulaklıkta kullanılan "Comfort bean" tasarımı, insan kulağının karmaşık eğriliklerine uyum sağlayarak rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca, "Akustik Top" tasarımıyla da kullanıcının cildine uyum sağlayarak rahatsızlık ve gerginliği en aza indiriyor.

Uzun Pil Ömrü ve Pratik Kullanım

Huawei FreeClip, tek seferde 8 saat, şarj kutusuyla birlikte ise 36 saate kadar müzik çalabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca, IP54 derecesine sahip olan kulaklık, toza ve tere dayanıklı olmasıyla kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Özel Fırsatlarla Satışta

Huawei FreeClip kulaklıklar, siyah ve mor renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Ürün, 5.499 TL fiyatla ve vade farksız 3 taksit fırsatıyla Huawei çevrim içi mağazasında satın alınabilmektedir. Ayrıca, ikinci bir FreeClip kulaklık alımında 1000 TL indirim fırsatı sunulmaktadır. Son olarak, "AFC400PR" kodu kullanılarak ay sonuna kadar 400 TL daha indirim alınabilmektedir.

Huawei FreeClip kulaklıklarının açık kulak dinleme teknolojisi, ses netliğini artırarak ses sızıntısını önlemekte ve kullanıcılara üst düzey bir ses deneyimi sunmaktadır.