Çocuklarda Beyin Tümörünün İlk Belirtileri: Baş Ağrısı ve Kusmaya Dikkat! Çocuklarda Beyin Tümörünün İlk Belirtileri: Baş Ağrısı ve Kusmaya Dikkat!

Konuşanlar adlı programıyla geniş bir hayran kitlesi edinen Hasan Can Kaya, geçen hafta evinin bahçesinde futbol oynarken sakatlanmış ve omzundan beş saatlik bir operasyon geçirmişti. Ünlü komedyen dün hastaneden taburcu oldu.

Hasan Can Kaya, geçen hafta evinin bahçesinde futbol oynarken omzuna aldığı darbe sonucu acil ameliyata alınmıştı. Omzunda kırıklar tespit edilen Kaya, beş saatlik bir operasyon geçirdi.

Dün hastaneden taburcu olan Kaya, önemli bir operasyon geçirdiği için evde dinlenmeye çekildiğini belirtti. Ayrıca, projelerini değerlendireceğini ve kısa süre içinde işinin başına dönmeyi planladığını açıkladı.

Ünlü komedyen, yaşadığı talihsiz olay nedeniyle günler öncesinden biletleri biten ABD ve Avrupa turnesini ertelemek zorunda kaldı. Ancak, yeni bir takvim belirlemek için çalışmaların devam ettiğini ve yakın zamanda duyurulacağını belirtti.