Kocaeli’ye programa gelmeye hazırlanan Halil Konakçı’nın programı iptal edildi. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinden bu akşam program öncesinde yapılan yazılı açıklamada, hocanın rahatsızlığı nedeniyle programın ileri bir tarihe ertelendiği, tarih belirlenince ayrıca duyurulacağı ifade edildi. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinin organize ettiği “Büyük Mirasımız: Ayasofya/Çanakkale” konferansına konuşmacı olarak katılacak olan Konakçı Hoca, saat 19.30’da Kocaeli Kongre Merkezinde sevenleriyle buluşacaktı.

İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen etkinliklerin ileri bir tarihe ertelenmesi kararı, Halil Konakçı’nın sağlık durumu göz önüne alınarak alınmıştır. Konakçı Hoca’nın sevenleri ve takipçileri tarafından merakla beklenen konferans, yaşanan bu durum sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Konakçı Hoca, sağlık durumunun elverdiği ölçüde en kısa sürede programına devam etme niyetinde olduğunu belirtmiştir. Sağlık sorunları nedeniyle programın iptal edilmesinden dolayı üzgün olduğunu ifade eden Konakçı Hoca, sevenleriyle en kısa sürede buluşmayı umut ettiğini belirtmiştir.

İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi, etkinliğin ertelenmesiyle ilgili detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşacağını duyurmuştur. Konakçı Hoca’nın Kocaeli’nde vereceği konferans, tarih belirlendikten sonra yeniden duyurulacaktır.

İzmit Belediyespor, Beşiktaş'ı 69-60 Mağlup Etti! İzmit Belediyespor, Beşiktaş'ı 69-60 Mağlup Etti!

Halil Konakçı’nın Kocaeli programının iptal edilmesiyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.