En İyi Canlı Maç İzleme Stratejileri Nelerdir? En İyi Canlı Maç İzleme Stratejileri Nelerdir?

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar'ın heykeli, sosyal medyada alay konusu oldu. Ülker Stadyumu önüne dikilen heykel için düzenlenen açılış töreninde konuşan Eda Erdem Dündar, heykeli çok beğendiğini söyledi. Ancak, heykelin sosyal medyada alay konusu olması birçok kullanıcı tarafından farklı yorumlarla karşılandı.

Heykelin açılış töreninde konuşan Eda Erdem Dündar, heykeli çok beğendiğini belirterek, "Kol kaslarımdan, saçımın duruşuna, yüzümdeki kararlı ifadeye kadar aslında beni çok güzel resmetmişler" dedi. Ancak, sosyal medyada heykel hakkında yapılan yorumlar farklıydı. Birçok kullanıcı, heykelin üst kısmının "Üstü Eda altı Erdem olmuş" şeklinde yorumlar yaparak alay etti.Eda Erdem Dündar'ın Heykeli Sosyal Medyayı Salladı! (1)

Eda Erdem Dündar, konuşmasında ayrıca heykelin açılışının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne denk gelmesinin de ayrıca anlamlı olduğunu vurguladı. "Anlamlı bir gün oldu. Günün anlam ve önemi için çok değerliydi. Ben bir kadın sporcu olarak her zaman işimi yaparken genç nesillere, yeni jenerasyona örnek olmaya çalışıyorum. Onlara 'Ben yapabiliyorsam siz de yapabilirsiniz' mesajını vermeye çalışıyorum. Buradan tüm emekçi kadınlarımızın günü bir kez daha kutlu olsun. Bizler çok güçlüyüz, yapamayacağımız hiçbir şey yok" ifadelerini kullandı.

Heykelin sanatçısı Pınar Öktem Doğan ve ekibine teşekkür eden Eda Erdem Dündar, "Heykelimi ben çok beğendim. Benim çok hoşuma gitti. Kol kaslarımdan, saçımın duruşuna, yüzümdeki kararlı ifadeye kadar aslında beni çok güzel resmetmişler. Ellerine sağlık. Ben çok beğendim ama takdir sizlerin. Umarım sizlerin de hoşuna gitmiştir" şeklinde konuştu.

Ancak, heykelin sosyal medyada alay konusu olması, Eda Erdem Dündar'ın heykeli beğenmeyen kullanıcılara yönelik tepkilerini de beraberinde getirdi. Heykeli beğenmeyen birçok kullanıcı, "Kimse bakıp uyarmadı mı" şeklinde yorumlar yaparak heykeli eleştirdi.

Sonuç olarak, Eda Erdem Dündar'ın heykeli, açılış töreninde ve sosyal medyada farklı tepkilerle karşılandı. Heykelin sanatçısı tarafından özenle yapıldığı belirtilse de, heykelin üst kısmının Eda'yı alt kısmının Erdem'i temsil etmesi nedeniyle sosyal medyada alay konusu oldu.