Temiz ve lekesiz bir cilt herkesin arzusudur. Cildimizi güzelleştiren ve ten rengini açan uygulamalar nelerdir? İşte, cildi beyazlatan 3 etkili formül!Cildi Beyazlatan 3 Etkili Formül (3)

Karın Germe Ameliyatı Operasyonu ve Sonrası Nasıldır? Karın Germe Ameliyatı Operasyonu ve Sonrası Nasıldır?
  1. Güneşten Uzak Durmak

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremi kullanımı çok önemlidir. Aşırı güneşe maruz kaldığınız zamanlarda (11:00-16:00 arası), güneş kremini her iki saatte bir yenilemek leke oluşumunu önler.

  1. Pirinç Maskesi

Pirinç, içerdiği fitik asit maddesi ile cilt tonunun açılmasına ve cildin beyazlaşmasına yardımcı olur. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz pirinç maskeleri veya pirinç sabunları cildinizin daha aydınlık görünmesine katkı sağlar.Cildi Beyazlatan 3 Etkili Formül (1)

  1. Bal Maskesi

Bal, doğal bir cilt aydınlatıcıdır. Bal ve gül suyu içeren maskeleri haftada iki defa cildinize uygulayarak cildinizin parlaklığını ve tonunu açabilirsiniz.Cildi Beyazlatan 3 Etkili Formül

Cildinizdeki lekelerden, aknelerden ve sivilcelerden kurtulmak için bu formülleri düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Unutmayın, cilt bakımı sabır ve düzenli bakım gerektirir.