Ehliyet Sahiplerine Müjde! Beylikdüzü Belediyesi 50 Yaş Altındaki Adayları Arıyor! Ehliyet Sahiplerine Müjde! Beylikdüzü Belediyesi 50 Yaş Altındaki Adayları Arıyor!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni gösterisi CMXXIV ile uzun bir aradan sonra sahnelere döndü. Ancak, geçtiğimiz hafta gösterisini erken bitirdiği ve sağlık sorunu yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti. Yılmaz, bu iddialara dair açıklamalarda bulundu.

Dün akşamki gösterisinde konuşan Cem Yılmaz, "Bir nefes problemim var. Zor nefes alıyorum. Yaşlandık. 51 yaşındayım artık" diyerek sağlık sorununu doğruladı. Ayrıca, "Söyleyeceklerini unuttu. Öyle bir hali vardı" şeklindeki eleştirilere de yanıt verdi.

Komedyen, doktorunun kendisine "Ekmek yeme" dediğini ve solunum egzersizleri yapması gerektiğini belirtti. Ancak, ne kadar iyi bakarsa baksın sağlık sorununun devam ettiğini ifade etti.

Paylaşımına "Alıyor ama veremiyor" notunu düşmüştü.

Cem Yılmaz'ın sağlık sorununu açıklaması ve aldığı tedbirler hakkında yaptığı açıklamalar izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Yılmaz'ın gösteri kariyerine sağlık sorunuyla devam edip etmeyeceği merak konusu olmakla birlikte, izleyicilerin desteğiyle bu süreci en iyi şekilde atlatması beklenmektedir.