İlişkilerde ufak tefek tartışmalar tatlı olabilir. Ama bazı burçlar var ki ilişkide kontrolleri olmaz. Peki ilişkisi bozulmaya mahkum burçlar hangileri? Sevgi, anlayış ve bağlılık konusunda eksik bireyler ilişkilerini devam ettiremezler. Bu kişiler vukuatlı aşk yaşarlar. İşte detaylar...

Yeni Anneyseniz: Bebekle Uyumlu Tırnak Bakımı Rehberi Yeni Anneyseniz: Bebekle Uyumlu Tırnak Bakımı Rehberi

ASLA SEVGİLİ OLUNMAMASI GEREKEN 4 BURÇ!

YAY BURCU

Düzenlerini asla bozmak istemezler. Beraber yaşamak ya da evlenmek gibi bir düşünceniz varsa asla yanaşmayacaktır. Sizden sürekli kendi düzenlerine ayak uydurmanızı beklerler ama rahatları sarsılacaksa tek bir adım bile atmazlar.

İKİZLER BURCU

İlişkide işler ciddileşince enerjisi düşük bir insana dönüşürler. Muhtemelen sizin tek elinizle yapacağınız işlerle uğraşıp, tükendiklerini iddia ederler. Her şeyi sizden beklerler. Oturdukları yerden yemekleri önlerine gelsin, faturalarını sihirli eller ödesin isterler. Hayatın gerçeklerini kabul etmekten de kaçınırlar.

ASLAN BURCU

Aslan burçları özellikle ilişkiler de fazla bencil davranabilir. Sürekli kendi dediklerinin yapılmasını ve hayatın onların etrafında dönmelerini ister. Bu durum karşı taraf için bir süre sonra çekilmez bir hal alabilir. Aslan burçları bir ortamda tüm ilginin üzerinde olmasını çok sever. İlgi çekmek için siz fark etmeden elinden geleni yapar. Aslan burcu olan kişilerin bu tavrı bir süre sonra sizi rahatsız edebilir.

KOÇ BURCU

Koç burcu olan kişilerin ilgi çeken bu heyecanlı yapılarının ardında zaman zaman gergin ve sinirli olabilen bir insan bulunur. Koç burcu olan kişiler ani öfke patlamaları yaşayabilir. Koç burcu ile bir ilişki yaşarken kendinizi her an bir kavganın ortasında bulabilirsiniz. Koç burçları yaşanan kavgalardan sonra mutlaka sizden uzaklaşır ve gurur yapıp geri dönmez. Koç burçlarının bu tavrı sizin huzurlu bir ilişki yaşamanıza engel olur.

Eğer ilişkinizde bu burçlardan biri varsa, ilişkinizin nasıl ilerleyeceğini iyice düşünmenizde fayda var. Çünkü bu burçlarla ilişki, tahmin ettiğinizden çok daha zorlu olabilir.

Eğer ilişkinizde sorunlar yaşıyorsanız veya bu burçlardan biriyle birlikteyseniz, iletişim ve anlayış önemlidir. Her burcun kendine özgü özellikleri vardır ve anlayışla karşılamak, ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesine yardımcı olabilir.

Unutmayın, burçlar sadece karakter analizi için kullanılan bir araçtır ve ilişkilerin kaderini belirlemezler. Her ilişki, partnerler arasındaki iletişim, saygı ve sevgi üzerine kurulmalıdır.

Eğer ilişkinizde yaşadığınız sorunları çözmekte zorlanıyorsanız veya ilişkinizin geleceği hakkında endişeleriniz varsa, bir ilişki danışmanından yardım alabilirsiniz.