Bartın'da meydana gelen trajik bir trafik kazasında, iki servis aracının çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti ve 27 kişi yaralandı. Bu üzücü olay, Bartın Kurtköy yakınlarında yaşandı ve Organize Sanayi Bölgesine seyir halinde olan Necmi G. yönetimindeki minibüs ile Erol A. yönetimindeki minibüsün çarpışmasıyla gerçekleşti. Çarpışma sonucunda her iki araç da devrildi ve kazada servis sürücüsü Necmi G. olay yerinde hayatını kaybetti. 13 yaralı ambulanslarla hastanelere kaldırılırken, 14 yaralı ise yoldan geçen araçlarla hastanelere gönderildi.Bartın'da Yaşanan Trafik Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı Artıyor! (1)

Bartın İli ve İlçeleri: Tarih, Kültür ve Ekonomiyle Dolu Detaylı Rehber! Bartın İli ve İlçeleri: Tarih, Kültür ve Ekonomiyle Dolu Detaylı Rehber!

Türkiye Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, bu acı haberi sosyal medya hesabından paylaşarak, "Bartın Kurtköy köyü yakınında işçi servislerinin çarpışması sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiği, 27 kişinin yaralandığı haberini üzüntüyle öğrendim. Hayatını kaybeden hemşehrimize Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Bartın Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralı hemşehrilerimize acil şifalar diliyorum," ifadelerini kullandı.Bartın'da Yaşanan Trafik Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı Artıyor! (2)

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu da olay yerinde yaralı kurtarma çalışmalarını takip ederken açıklamada bulundu. Fırıncıoğlu, "İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz kurtarma çalışmalarına devam ediyorlar. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum," dedi.