Hayatını kaybeden MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur, Cem Yılmaz’ın taziye sürecinde gösterdiği vefadan bahsetti. Özkan Uğur’un 2023 yılında kanserle mücadelesi sonucunda vefat etmesi, sevenlerini derinden üzmüştü. Cem Yılmaz, Özkan Uğur’un cenaze töreninde gözyaşlarına hakim olamamış, yakın arkadaşının kaybı karşısında derin bir üzüntü yaşamıştı.

Ehliyet Sahiplerine Müjde! Beylikdüzü Belediyesi 50 Yaş Altındaki Adayları Arıyor! Ehliyet Sahiplerine Müjde! Beylikdüzü Belediyesi 50 Yaş Altındaki Adayları Arıyor!

Aysun Uğur: “Cem Yılmaz büyük bir vefa gösterdi”

Aysun Uğur, verdiği bir röportajda, Cem Yılmaz’ın cenaze töreni sürecinde büyük bir vefa gösterdiğini belirtti. Özellikle, evlerine geldiklerinde Cem Yılmaz ve ekibinin olaya hızlıca müdahale ettiğini ve kendilerine büyük destek sağladıklarını ifade etti. Aysun Uğur, Cem Yılmaz’ın yanı sıra MFÖ grubunun diğer üyeleri Mazhar ve Fuat’ın da kendilerine ulaşarak başsağlığı dileklerini ilettiklerini ancak bu süreçte herkesin acısının büyük olduğunu ve destek olmak için koşacak hallerinin olmadığını belirtti.

Aysun Uğur: “Cem Yılmaz’ın desteği unutulmaz”

Özkan Uğur’un eşi, en büyük desteği ve vefayı Cem Yılmaz’dan gördüklerini vurgulayarak, Cem Yılmaz ve ekibinin kendilerini her yönden desteklediğini söyledi. Aysun Uğur, Cem Yılmaz’ın yanı sıra MFÖ’nün diğer üyeleri ve ekibinin de kendilerine her konuda yardımcı olduklarını belirtti. Özellikle, evlerinin tıklım tıklım olmasına rağmen herkesin ellerinden geleni yaparak kendilerini rahatlattıklarını ve bu desteğin kendileri için çok değerli olduğunu dile getirdi.

Özkan Uğur’un kaybı, Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan MFÖ grubu ve üyeleri için büyük bir üzüntü kaynağı olmuştur. Ancak, bu zor zamanlarda gösterilen dayanışma ve destek, dostluğun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Aysun Uğur’un ifadelerinden de anlaşılacağı üzere, Cem Yılmaz ve MFÖ grubu, gerçek dostluğun ne demek olduğunu en zor zamanlarda göstermişlerdir.