Akıllı saat pazarına baktığımızda belli başlı tasarım çizgilerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Nitekim Apple Watch ve Watch Ultra tasarımları da bu belli başlı tasarım çizgilerinin içerisinde yer alıyor. Peki genel anlamda Apple Watch Ultra benzeri bir saati, çok daha ucuza satın almamı mümkün mü?Apple Watch Ultra Benzeri Akıllı Saat! (1)

İnanılmaz fiyata Apple Watch Ultra benzeri bir akıllı saat satın alabileceğiniz haberi oldukça ilgi çekici. Saat pazarında Apple Watch ve Watch Ultra gibi tasarım çizgileri öne çıkıyor. Ancak bu haberde dikkat çeken nokta, çok daha uygun fiyatla benzer özelliklere sahip bir akıllı saat bulunması. Bu saat sadece 345 TL'ye satılıyor ve kalp ritmi, kan oksijen seviyesi, adım sayısı gibi ölçümleri yapabiliyor. Ayrıca hem iOS hem de Android ile uyumlu olduğu belirtiliyor, böylece her iki platformdaki kullanıcılar da bu saatle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Ancak, haberde belirtilen fiyatın değişebileceği veya ürünün satıştan kalkabileceği uyarısı da yapılıyor. Bu nedenle, uygun fiyatlı ve kaliteli bir akıllı saat arayanlar için bu haber oldukça ilgi çekici olabilir.Apple Watch Ultra Benzeri Akıllı Saat! (2)

Hacker Etiketleri: Red Hat, Black Hat ve Diğerleri Hacker Etiketleri: Red Hat, Black Hat ve Diğerleri

Uygun Fiyata Kaliteli Akıllı Saat

Evet mümkün. Bilindiği üzere piyasada pek çok Apple Watch Ultra klonu bulunuyor. Önemli olan bu klonlar içerisinde hem ucuz, hem de kaliteli olanını bulabilmek.

Bizler takipçilerimiz için böyle bir saat bulduk. Üstelik fiyatı da bedavadan biraz pahalı. Hayır abartmıyoruz. Bu akıllı saatin fiyatı sadece 345 TL! Evet yanlış duymadınız. 345TL!

Teknolojik Özellikler

Sadece 345 TL ödeyerek, Apple Watch Ultra tarzında, kalp ritminizi, kandaki oksijen seviyenizi, adımlarınızı, nefes hızınızı ölçen bir akıllı saate sahip olabilirsiniz. Hemen belirtelim. Bu akıllı saat hem iOS, hem de Android ile uyumlu. Dolayısıyla Android bir cihaz kullanıyor olsanız da iPhone kullanıyor olsanız da bildirimleri kesintisiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Yalnız linki vermeden önce uyaralım. Talep halinde saatin fiyatı artabilir ya da satıştan kalkabilir. Eğer bu fiyattan saati satın almak isterseniz acele etmenizi tavsiye ederiz.