Survivor'da Kırmızı ve Mavi takımlar arasındaki şampiyonluk mücadelesi gittikçe kızışıyor. Bu akşamki bölümde haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf Kırmızı takım oldu.

Acun Ilıcalı, eleme adayını belirlemek için konseye çıkan yarışmacılarla günün kritiğini yaparken, Nefise'nin oyun alanındaki agresifliğini sorgulamasıyla tartışmalar başladı. Takım arkadaşları Aleyna'ya olan öfkesi devam eden Nefise'ye Pınar ve Nagihan da destek verdi.

Ilıcalı'nın sık sık müdahale ettiği tartışma giderek tırmandı. Nagihan'ın Yunus Emre ve Sercan ile konuşmak için ayağa kalkmasıyla gerilim daha da arttı. Aleyna'ya fiziksel temasında bulunan Nagihan'ın bu davranışı, Ilıcalı'nın sinirlerini gerdi ve konseyi sert bir dille kapattı.

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında, konsey alanında tek başına oturan Nagihan'a Ilıcalı'nın söyledikleri, "diskalifiye mi oldu" sorusunu akıllara getirdi. Ilıcalı, Nagihan'a yönelik hayal kırıklığını dile getirdi ve programın amacının sürekli olarak olay çıkarmak olmadığını vurguladı.

Putin, Savunma Bakanı Değişikliğiyle Gündemde Putin, Savunma Bakanı Değişikliğiyle Gündemde

Bu gelişmeler, Survivor'daki gerilimin ve rekabetin her geçen gün daha da arttığını gösteriyor.