Akbank, müşterilerine muhteşem bir kampanya sunuyor! Yeni Axess kredi kartı başvurusu yapacak ve kartı onaylanacak olan Akbank müşterileri, 31 Mayıs 2024 tarihine kadar yapacakları her 2.000 TL ve üzeri harcamada 300 TL, toplamda 3.000 TL'ye varan chip-para kazanma şansı yakalıyorlar.

Kampanyaya Katılım Koşulları:

  • Başvuru Tarihi: 1 Mayıs 2024 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapmak ve 31 Mayıs 2024'e kadar kartın onaylanması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Katılım: 31 Mayıs 2024'e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılınması gerekmektedir.
  • Kampanya Detayları: 15 Haziran 2024'e kadar her 2.000 TL ve üzeri harcamaya 300 TL, toplamda 3.000 TL'ye varan chip-para kazanılabilir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Yapılır?

  • Juzdan ile Katılım: Harcamadan önce "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak katılım sağlanabilir.
  • SMS ile Katılım: İlk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "KAZAN" yazıp 4566'ya SMS göndererek kayıt olunabilir.

Kampanya Detayları:

  • Kuyum, sigorta, bes, vergi harcamaları ile nakit ve nakde yönelik işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 2.000 TL'lik harcama için geçerlidir.
  • Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kart ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.

Kazanılan Chip-Para Nasıl Kullanılır?

Kampanyadan kazanılan chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir. Chip-para, tüm Axess üye işyerlerinde geçerli olup, harcamalarınızda nakit gibi kullanabilirsiniz.

Kredi Kullanarak Yatırım Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları Kredi Kullanarak Yatırım Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları

Başvuru İçin:

Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunda "kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilirsiniz.