Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 1. Lig'in deneyimli isimlerinden orta oyuncu Rabia Martinoviç Özşahan'ı transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Grubunda liderliğini sürdüren yeşil-beyazlı takım, play-off öncesi önemli bir adım attı.

1990 doğumlu Rabia Martinoviç Özşahan, daha önce Karşıyaka SK, Kocaeli BŞB, Edremit Bld, Balıkesir BBSK, Maltepe, Bolu Bld, Salihli Bld, Samsun Anakent, Kazan Bld SK, Çukurova Bld, Sivrihisar, Sakarya ve Çanakkale Belediyespor formalarını giydi. Tecrübeli orta oyuncu, Çanakkale Belediyespor'dan Manisa Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu.

Manisa BBSK Voleybol Şube Sorumlusu Metin Memiş, takımın liderlik koltuğunda bulunduğunu ve play-off'ları düşünerek kadroyu güçlendirdiklerini belirtti. Memiş, transferin Türk sporuna ve kulüplerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Voleybol Dünyasında Yankı Uyandıran Olay: Goncharova'dan Karakurt'a Özür Geldi Voleybol Dünyasında Yankı Uyandıran Olay: Goncharova'dan Karakurt'a Özür Geldi

Normal sezonun bitimine 5 maçları kala, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Rabia Martinoviç Özşahan'ın katılımıyla play-off sürecine daha güçlü bir kadro ile girmeye hazırlanıyor. Bu hamle, takımın başarı grafiğini daha da yükseltme hedefine yönelik önemli bir adım olarak öne çıkıyor.