Hakkari'de Kaybettik: Polis Memuru Muhammed Yusuf Sonay

Hakkari Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Polis Memuru Sonay'ı Kaybettik

Hakkari'de görev yapan ve İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nde görevli olan polis memuru Muhammed Yusuf Sonay, dün geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı Hakkari Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 31 yaşındaki genç polis memuru için, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir törenle veda edildi.

Tören, Sevgi ve Saygı İle Anıldı

Sonay'ın öz geçmişi, İl Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu tarafından okunan dua eşliğinde, Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende katılımcılara aktarıldı. Tören mangası tarafından cenaze aracına taşınan Sonay'ın naaşı, memleketi Elazığ'a uğurlandı.

Katılımcılar Arasında Vali ve Diğer Yetkililer

Vali ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Ünlüsoy, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz, Özel Harekat Şube Müdürü Recep Korhan Gürel, Sonay'ın yakınları, vali yardımcıları, polis ve askerlerin de katıldığı törende duygu dolu anlar yaşandı. Görev arkadaşları ve dostları, Sonay'ı son yolculuğuna uğurlarken, acılı aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Muhammed Yusuf Sonay Kimdir?

31 yaşında hayatını kaybeden Muhammed Yusuf Sonay, Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nde görev yapmaktaydı. Görevine olan sadakati ve mesleki başarılarıyla tanınan Sonay, acı bir şekilde aramızdan ayrıldı. Memleketi Elazığ'da defnedilen genç polis memuru, meslektaşları ve sevenleri tarafından büyük bir özlemle anılacak.

Diyarbakır'da Gazetecilerin Gözaltına Alınması Gündemi Sarsıyor Diyarbakır'da Gazetecilerin Gözaltına Alınması Gündemi Sarsıyor

Hakkari'de geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru Muhammed Yusuf Sonay için düzenlenen tören, sevgi, saygı ve hüzün dolu anlarla geçti. Meslektaşları, dostları ve ailesi, genç polis memurunu son yolculuğuna uğurlarken, onun mesleğe olan katkıları ve anıları unutulmayacak. Başta ailesi olmak üzere, tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Editör: Çetin KEYDAL