Metina ve Gara'da Hava Harekâtı! Metina ve Gara'da Hava Harekâtı!

Otomobildeki Tartışma Kanlı Son Buldu

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde, Büyüksümbüller Mahallesi'ndeki Çınarlıçeşme mevkisinde meydana gelen trajik olayda, 1 çocuk babası Alaattin Turantekin, eşi Tülin Turantekin ve kayınbiraderi Bülent Eslik, içinde bulundukları otomobilde yaşanan bir tartışma sonucunda hayatlarını kaybettiler.

Silahlı Saldırı

15.30 sıralarında ormanda meydana gelen olayda, üç kişi arasında çıkan tartışma sonucunda Alaattin Turantekin, ruhsatlı tabancasıyla önce kayınbiraderi Bülent Eslik'e, ardından eşi Tülin Turantekin'e ateş açtı. İki kardeş kanlar içinde yığılırken, saldırgan baba Alaattin Turantekin aynı tabanca ile kendini göğsünden vurdu.

Olay Yeri İncelemesi ve Cenaze Törenleri

İhbar üzerine bölgeye gönderilen ekipler, olay yerindeki üç cesedi tespit etti. Cenazeler, Merkezefendi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Tülin Turantekin ve Bülent Eslik için Hatuniye Camisi'nde, Alaattin Turantekin için ise Yusuf Sedat Altıntaş Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Cenazeler, Kırtık Asri Mezarlığı'na defnedildi.

Mektuplar ve Soruşturma

Alaattin Turantekin'in olayın ardından ilk eşinden olan oğlu Erdem Turantekin'i arayarak durumu bildirdiği öğrenildi. Ayrıca olay yerinde bulunan otomobilde yapılan incelemede 3 mektup bulundu. Mektuplara dair detaylı araştırmaların sürdüğü belirtildi. Soruşturma devam ediyor.